Skip to content

O nas

 

ContecIT został założony w 1989 roku. Początkowo zajmował się budową i wdrażaniem specjalizowanych systemów sterowania dla obrabiarek i linii produkcyjnych.  

Szybki rozwój i wysokie koszty telekomunikacji w połowie lat 90-tych skierowały rozwój na projektowanie, budowę i wdrażanie specjalistycznego sprzętu i oprogramowania do taryfikacji połączeń telefonicznych. Kolejne wersje systemów zarządzania połączeniami telefonicznymi Telbaza dla firm i biur różnej wielkości są liderem na rynku w Polsce od 1995 roku. Zaraz po 2000 Contec wprowadził na rynek wielo-lokalizacyjne korporacyjne systemy Telbaza CST, obecnie wykorzystywane w największych firmach w Polsce, w tym w Banku PKO BP, Grupie Tauron, KGHM i wielu innych.   

W 2012 roku zaprojektowaliśmy i opracowaliśmy oparty na chmurze system zarządzania połączeniami dla użytkowników komercyjnych centrali wirtualnej oferowanej przez NETIA. Taryfikacja dostępna jako usługa sprawdza się szczególnie w firmach o rozbudowanej strukturze przełączania gdzie często dochodzi do gubienia kontaktu z Klientami dzwoniącymi do firmy. Zawsze aktualna lista do oddzwonienia cieszy wszystkich użytkowników.    

Od 2018 roku wróciliśmy do korzeni i integracji sterowania z usługami zarządzanymi sieciowo. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy aplikację mobilną do sterowania roletami okiennymi w nowej szkole w Markach i rewitalizację systemu ogrzewania magazynów w Koszalinie.  

  • Projektowanie, wdrażanie i utrzymanie korporacyjnych systemów zarządzania wielostanowiskowego od 2000 roku,   
  • Integracja systemów telekomunikacyjnych różnych marek i wielkości central, obsługa częstych zmian konfiguracyjnych oraz integracja z aplikacjami biznesowymi klientów, w tym systemami HR   
  • Obsługa korporacyjnych systemów opartych na chmurze z 30000 i więcej aktywnych użytkowników  
  • Aktywna współpraca z największymi dostawcami systemów telekomunikacyjnych: Cisco, Broadsoft, Avaya, Alcatel, Siemens   
  • Systemy uruchamiania o wysokim poziomie bezpieczeństwa i dostępności (system zarządzania połączeniami rejestrujący wszystkie zdarzenia w celu analizy awarii dla komunikacji podziemnej w kopalniach)    
  • Utrzymanie kilku kontraktów SLA przez wiele lat  

Działamy we współpracy z rozbudowana siecią partnerów technicznych i handlowych. Sprawdzone procedury działania i wieloletnia współpraca pozwalają na sprawną realizacje projektów wszystkich wielkości.  

COPYRIGHT © CONTEC IT. ALL RIGHTS RESERVED